Tilbake til alle rapporter

Tildekket sykkelruteskilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Jesper 15:48, fre. 15 september 2017

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Dette skilt som skal vise sykkelrute 1 har blitt dekket til av en redningsbøye. Skiltingen av denne rute er mangelfull fra før gjennom Fredrikstad, så det er uheldig når de dekkes til.

Det er uansett ikke tydelig her hvilken vei sykkelruten går. Følger den vannet, eller svinger den til/fra St. Hans gate?

Foreslår at skiltet flyttes opp eller redningsbøyen ned, slik at det blir synlig. Sett gjerne opp skilt på begge sider av lyktestolpen for å synliggjøre rutens retning/sving.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ble løst for lenge siden, sikkert over et år siden. Har bare glemt å oppdatere saken her.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 21:51, tirsdag 5 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter