Tilbake til alle rapporter

Løse kumlokk i Vongvegen/Kornsilovegen

Rapportert anonymt 18:00, søn. 17 september 2017

Sendt til Hamar og Hedmark 5 minutter senere

Flere av kumlokkene rundt rundkjøringen i krysset Vognvegen/Kornsilovegen er løse, og lager sjenerende lyd hver gang de blir kjørt over. Lyden forplanter seg i rørsystemet, og er godt hørbart hele døgnet. Det gjelder i Vognvegen: Ovenfor rundkjøringen Rett utenfor Svartoldervegen (se markering) I Kornsilovegen - første kumlokk etter rundkjøringen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Dette er en fylkesveg som driftes av statens vegvesen. Ta kontakt med vegvesenet etter behov.

    Firmapost-ost@vegvesenet.no eller drift0401@vegvesen.no

    Med vennlig hilsen: Hamar kommune.

    Publisert anonymt 11:03, tor. 5 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter