Tilbake til alle rapporter

Ødelagt busskur

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Axel Bojer 20:14, tir. 26 april 2011

Sendt til Nesodden mindre enn et minutt senere

Busskuret ved busstoppet Skogheim har en revet vegg og er ellers i dårlig forfatning.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Søppelkassa er fortsatt sjabby, men den virker.

    Sendt inn av Axel Bojer 23:34, ons. 1 juni 2011, markert som fikset

  • Nå er bakveggen revet ned igjen, og snart er det snø og vinter. Søppelkassa er også så dårlig at søppelet ofte flyter.

    Sendt inn av Axel Bojer 20:05, tir. 15 november 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter