Tilbake til alle rapporter

Pæra har gått i lyktestolpe

Rapportert i kategorien Gatelys av Kent Skorstad 20:40, onsdag 27 september 2017

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Begge pærene i lyktestolpe ved Iuellsklev 4, 4841 Arendal har gått.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:20, mandag 13 november 2017

  • Det er ikke utbedret

    Sendt inn av Kent Skorstad 23:20, mandag 13 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter