Tilbake til alle rapporter

Hastighetsbegrensning mangler

Rapportert anonymt 13:34, tor. 28 september 2017

Sendt til Østfold og Hobøl mindre enn et minutt senere

Her kjører biler med høyere hastighet enn på hovedveien (120), både fartshumper og maks hastighetsskilt samt barn leker skilt mangler. Det bør så absolutt komme hastighetsbegrensede tiltak her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:48, ons. 1 november 2017

  • Fartshumper mangler forbi barnehagen i Symreveien. Hastigheten forbi her er høyere enn på riksvei 120 pt. Fartsreduserende tiltak må settes inn.

    Publisert anonymt 08:48, ons. 1 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter