Tilbake til alle rapporter

For høy fortauskant

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:21, torsdag 12 oktober 2017

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Fortauskanten utenfor nummer 32 og 34 er så høy at det ikke er mulig å kjøre inn utenfor egen bolig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:53, torsdag 9 november 2017

  • Fikk beskjed om at det kunne vurderes når/om fortauet skal utbedres

    Publisert anonymt 12:53, torsdag 9 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter