Tilbake til alle rapporter

1 Gatelyset har vore i ustand i 4 veker, 1 gatelys har er delvis vekke(kjem på og av ). Strekninga Sykkylvsvegen 1052 og mot bunnpris

Rapportert i kategorien Gatelys av Ole Høydal 07:26, tir. 17 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sykkylven 4 minutter senere

Manglande gatelys fleire veker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:22, lør. 25 november 2017

  • At det ikkje er noko hjelp i å sei frå.Det har ikkje blitt gjort noko.Null respekt.Kommer ikkje til å gjere det fleire gonger

    Tåpeleg at spm.er på engelsk!!!!!!

    Ole

    Sendt inn av Ole Høydal 22:22, lør. 25 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter