Tilbake til alle rapporter

Hull på asfalten ved overgangsfelt i Blokkveien/Sletteveien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Hege Ananiassen 23:12, mandag 16 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

På fortauet ved Sletteveien/Blokkveien er et stygt hull i asfalten. Her sykler og går barn til og fra skolen. De blir skadet stygt om de dumper nedi den med sykkelen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hege Ananiassen 23:24, mandag 13 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter