Tilbake til alle rapporter

Gatelys defekt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:22, tir. 17 oktober 2017

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Mangler gatelys fleire plassar i Kyrre Greppsgate. Manglar og lys ved undergang Kyrre Greppsgate/barneskule.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:08, ons. 15 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:29, ons. 13 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:43, ons. 10 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter