Tilbake til alle rapporter

Gatelys i Sentrumsgata

Rapportert i kategorien Gatelys av Vidar Tuer 07:04, ons. 18 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 1 minutt senere

Hvorfor lyser ikke gatelyset i Sentrumsgata øst for jernbanen om morgenen. Det er mye trafikk om morgenen til både Sandermoen og til barnehagen. Lyset bør gå på senest 05.30.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Vidar Tuer 15:23, lør. 18 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter