Tilbake til alle rapporter

E39 Batnfjord sentrum, 2 lys ved fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Gatelys av Andre Gjørven 14:08, fre. 20 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Gjemnes 2 minutter senere

To mørke lys ved gangfeltet ved krysset mot Fv666, begge nordaust for E39.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er Gjemnes kommune som har vedlikeholdsansvar for veilyset gjennom miljøgata E39 Batnfjord sentrum. Entreprenør er bestilt for utskifting av mørke lamper.

    Sendt inn av Alf Høgset 19:11, man. 23 oktober 2017

  • Antar at denne blir utbedret.

    Sendt inn av Andre Gjørven 22:34, søn. 5 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter