Tilbake til alle rapporter

Deffekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Geir-Åge Naustvik 01:11, lør. 21 oktober 2017

Sendt til Stord og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelys virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:17, lør. 18 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:59, søn. 17 desember 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Geir-Åge Naustvik 21:32, tor. 25 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter