Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys av Ruth Astrid Strøm 14:56, tirsdag 24 oktober 2017

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Lys mangler i gatelykt i Falstadvegen. Dette er like utenfor tun der flere skolebarn krysser gata om morgenen. Ber derfor om at saken blir løst raskt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Defekt gatelys

    Publisert anonymt 19:52, torsdag 9 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:29, onsdag 22 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter