Tilbake til alle rapporter

Gatelys har ikke virket på flere mnd. Mine barn krysser fylkesveien til og fra skole hver dag.

Rapportert i kategorien Gatelys av Erik Mæhre 22:13, tir. 24 oktober 2017

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Mangler lys i en lysmast. Dette ved kryssing av veien inn til vår tomt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:56, tir. 21 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:30, ons. 20 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:53, ons. 17 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:01, tor. 15 februar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:13, man. 19 mars 2018

  • I dag er det 5 lysmaster som ikke virker. Da er det over 6 mnd siden jeg pratet med kommunen.

    Sendt inn av Erik Mæhre 23:14, man. 19 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter