Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av funksjon

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:22, fre. 27 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 3 minutter senere

Gatelys i krysset Myrveien/Triangelen ute av funksjon. Det samme gjelder gatelys mellom Vindalskroken 12 og 14

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veldig fornøyd :) Dette ble løst i løpet av få timer.

    Publisert anonymt 08:50, fre. 24 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter