Tilbake til alle rapporter

Støv

Publisert av Susana Pardo 11:49, søn. 29 oktober 2017

Sendt til Nordland og Tysfjord mindre enn et minutt senere

Mye støv fra ødelagt veidekke. Man kan ikke ha vinduer og dører åpne, og man kan ikke bruke varmepumpe da det kommer mye støv inn i huset. Bilene og husene blir nedstøvet. Dette har blitt påklaget til kommunen flere ganger, uten at noe blir gjort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter