Tilbake til alle rapporter

Nylig byttet gatelampe fungerer dårlig/Sirdalsveien 3175/Osen

Rapportert i kategorien Gatelys av Ole Aune 18:31, man. 30 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sirdal 4 minutter senere

Denne lampen er tydelig nettopp montert, den varierer mellom å virke normalt, eller så står den bare å blinker og i noen tilfeller fungerer den ikke i det hele tatt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys ikke fungerer og ble ikke reparert tiltros at vi sende melding det til dere. Hilsen Ole Aune

    Sendt inn av Ole Aune 20:05, lør. 9 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter