Tilbake til alle rapporter

Kumlokk ligger for høyt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Magnus Langstrand 09:06, tir. 31 oktober 2017

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Det er to kumlokk ved siden av hverandre. Disse ligger for høyt og løsner hver gang det kjører biler over de.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:38, tir. 28 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:13, tir. 26 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:45, tir. 23 januar 2018

  • Har ikke blitt løst.

    Sendt inn av Magnus Langstrand 10:45, tir. 23 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:33, tir. 20 februar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter