Tilbake til alle rapporter

Løs del på kunstverk

Rapportert anonymt 20:02, tor. 2 november 2017

Sendt til Bærum og Akershus 2 minutter senere

Løs del på kunstverk i rundkjøringen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:33, søn. 3 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:00, man. 1 januar 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:51, man. 29 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter