Tilbake til alle rapporter

Manglende lys på hele Eidet

Rapportert i kategorien Trafikklys av Simen Størkersen Jensen 19:59, tir. 7 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan mindre enn et minutt senere

For ente året på rad mangler det gatelys fra E10 og rundt hele Eidet. Det bor mange barn i området og mangelen på lys skaper farlige situasjoner. Dette problemet har vært varslet om flere ganger og over flere år. Til tross for dette blir ingenting gjort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:40, ons. 6 desember 2017

  • Mangler fortsatt lys!

    Sendt inn av Simen Størkersen Jensen 00:40, ons. 6 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:06, ons. 3 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter