Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Reidun Elise 22:24, tir. 7 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan mindre enn et minutt senere

Hei. Her på Eidet i Kabelvåg er vi per tiden helt mørklagt, ingen gatelys som dessverre virker. Det har vært problemer med lysene helt siden jeg flyttet til Eidet for 4 år siden. Mest stabilt er lysene på sommeren når vi har det lyst hele døgnet. Det bor mange skolebarn her som må gå eller må ta buss til og fra skolen. Er det ikke på tide å få fikset disse veilysene nå?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter