Tilbake til alle rapporter

Mye hull og dumper. Veimasse oppleves som leire. Må skrapes.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Espen Kihle Johansen 20:09, ons. 8 november 2017

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Grusvei fra krysset Pjåkavrirn/ Vælerenveien bør/ må skrapes før telen setter seg i bakken. Toppmassen burde for så vidt vært etterfylt av bedre masse, da veien oppleves som leire og bilene tar styring i veimassen som ligger i dag. Mye hull og dumper i veien. Prioritet 1 bør være å skrape veien skikkelig før telen setter seg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:37, ons. 6 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter