Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelykt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:21, ons. 8 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 3 minutter senere

Området ved krysset fra det nye boligfeltet i Tranebærveien og Ivar Bergmos gate (området ved Lillevannet) er uten gatelykter. Det er uheldig da det er flere turgåere og småbarnsfamilier som ferdes hyppig der til alle døgnets tider. Det er også mye trafikk i området grunnet omsorgsboligene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er dessverre ikke planlagt noen utbedring av dette pr nå.

    Posted by Hadsel at 14:52, fre. 13 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter