Tilbake til alle rapporter

5 gatelys som ikke virker i nedre del av falstadberget

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristin Dalen 10:18, mandag 13 november 2017

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

For 2 uker siden var der 9 gatelys i falstadberget som ikke virket, nå er det lys i 4 og 5 som ikke virker. Det er lysene fra nybygget og utover som ikke virker. Det bor mange små barn i gaten og det er dårlig sikt rundt svingen, derfor bør dette fikses snarlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:05, mandag 11 desember 2017

  • Har ikke fått noen tilbakemelding fra kommunen.

    Sendt inn av Kristin Dalen 11:05, mandag 11 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter