Tilbake til alle rapporter

Glatte veier ikke strødd

Publisert av Anne Johansen 08:55, tir. 14 november 2017

Sendt til Nordland og Hadsel 5 minutter senere

Det e bare glarisa på hele hauanveien og ikke strødd. Her bor mange skolebarn og eldre som kan dætt å brekk føtter og armer i dag. Ps: strø gangveien ned hele w.d hals gate også der går skolebarn til skoln.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Takk for tilbakemeldingen! vi varslet entreprenør for utbedring av forhold

    Beklager sen tilbakemelding

    Posted by Hadsel at 15:00, fre. 13 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter