Tilbake til alle rapporter

Defekt veilys ved kryss i smineslia

Rapportert i kategorien Gatelys av Hans Petter Skjellnes 21:24, ons. 15 november 2017

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Defekte veilys i sminealia

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldingen er videresendt til Nord-Salten kraft AS.

    Sendt inn av fiksgatami@tysfjord.kommune.no 08:49, tor. 16 november 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hans Petter Skjellnes 06:47, tor. 14 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter