Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:58, tir. 21 november 2017

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelys utenfor nr 15 i Ramstadåsveien er ustabilt, slår seg av og på. Jeg trodde det var fixet etter forrige melding, men det er det ikke. Det er bekmørkt der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:26, ons. 20 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:53, lørdag 20 januar 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 23:42, lørdag 17 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter