Tilbake til alle rapporter

6 Gatelys defekt Frænavegen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:13, tir. 28 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Molde 1 minutt senere

Gatelysene Fra innkjøring til Fuglset gård og vestover Det er 5 gatelys herfra og vestover som er defekt så er det et som virker, så er det et til som ikke virker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:02, man. 1 januar 2018

  • 4 Desember 2017 Status Frænavegen: Nye armaturer er bestilt, leveringstid ca 4 uker(ble bestilt i forrige uke), graver ny kabel denne uka mellom 2 master.

    Publisert anonymt 17:02, man. 1 januar 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 21:02, man. 29 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter