Tilbake til alle rapporter

Mangler brøyting av gateparkering

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 17:34, tir. 28 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 1 minutt senere

Mangler brøyting av gateparkering. 2 meter brede snøskavler gjør at biler må parkere i gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:35, ons. 27 desember 2017

  • Brøytekantene ble aldri fjernet av offentlige brøytemannskaper. Vi måtte ta saken i egne hender, dvs ta snøfreseren fatt. Med denne fikk vi ryddet parkering i gata. Men dette er strengt tatt ikke beboernes jobb er det?

    Generelt sett er det for dårlig kvalitet på brøyting som gjøres i gatene på Åssiden.

    Publisert anonymt 09:35, ons. 27 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter