Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler flere plasser i Vråliosen, noen har vært borte i nesten 1 år NÅ MÅ NOE SKJE

Rapportert i kategorien Gatelys av Kai Ståle Straumsnes 10:04, tor. 30 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kviteseid mindre enn et minutt senere

Gatelys mangler ved nedkjøringen til det gamle hotellet, har vært borte nesten ett år. Har meldt fra flere ganger ,men ingen ting skjer. Har en mor på 86 år som fortviler. Dette må nå prioriteres. Noen må ta ansvar

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kai Ståle Straumsnes 15:10, tor. 28 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter