Tilbake til alle rapporter

Hei. På Sandnes, Hommersåk, maudlandslia er satt opp et midlertidig trafikklys. Dette fungerer ikke og viser bare rødt i begge ender. Har prøvd å få tak i trafikksentralen Rogaland per telefon men samtalen blir brutt hver gang jeg blir satt over.

Rapportert i kategorien Trafikklys av Tom Foss 11:12, søn. 3 desember 2017

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Trafikklyset lyser rødt i begge ender

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter