Tilbake til alle rapporter

Mangel på busskur ved dårlig vær

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 15:13, søn. 3 desember 2017

Sendt til Øksnes 1 minutt senere

Det har i alle år vært mangel på busskur ved Oselva. Når det er storm (f.eks snø, regn og vind) har vi ingen plass å stå. Hver dag drar jeg, sammen med flere til skole, da må vi vente på en buss som ofte er 10 minutter for sen eller tidlig. Da er det kjipt å måtte stå i uvær uten tak, paraply hjelper mot regn, men ikke snø...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Her er bilder angående stedet der det mangler busskur.

    Publisert anonymt 00:11, tir. 5 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter