Tilbake til alle rapporter

Ingen lys i veglys. Mange barn som bruker gata til skoleveg og lek

Rapportert i kategorien Gatelys av Linda Halvorsen 23:02, søn. 17 desember 2017

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Gatelys har vært i ustand lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det vil bli utført pæreskift i månedsskiftet januar/februar 2018.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Anleggsdrift Nordreisa kommune 09:25, ons. 20 desember 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Linda Halvorsen 00:42, mandag 15 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter