Tilbake til alle rapporter

Gatelysene virker ikke på hele strekningen fra Florvågskiftet til Askøy Amfi

Rapportert i kategorien Gatelys av vdh@live.no 11:56, ons. 20 desember 2017

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelysene har ikke virket på en god stund

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meld feil på veilys i kartet under vakttelefoner /feilmeldinger på nettsiden til Askøy kommune. Meldingen blir sendt til Mesta som har ansvaret for de fleste av veilysene.

    Posted by Askøy at 14:31, ons. 20 desember 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av vdh@live.no 12:37, ons. 17 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter