Tilbake til alle rapporter

Slukket gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 05:43, tor. 21 desember 2017

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Iløpet av natten har gatelysene sluknet. Absolutt alle. Dette er et kryss og glatt på sidevei. Håper dere kan få tent disse snarest, da det er mye tungtrafikk på denne veien.

Mvh, beboer

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:54, torsdag 18 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter