Tilbake til alle rapporter

Strekning og enkelstolper uten lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Trygve Flathen 11:44, lør. 30 desember 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 1 minutt senere

En mindre strekning nær tunnellen og en god del enkeltstolper mellom sandtaket og tunnellen mangler lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 2018-01-17: Strekningen er nå i orden. Det er fortsatt 19 mørke enkeltstolper spredt mellom Strømsåstunnellen og avkjøringa til Mjøndalen.

    Sendt inn av Trygve Flathen 14:16, torsdag 18 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter