Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Johnny Ødegård 17:38, ons. 10 januar 2018

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelys ved kyrre grepps gat 17 er borte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gikk fort og greit

    Sendt inn av Johnny Ødegård 12:20, tor. 8 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter