Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 12:06, mandag 15 januar 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det ble laget et hull i gang-/ sykkelvei i forbindelse med gravearbeider for et par måneder siden. Hullet ble fylt igjen, men ikke reasfaltert. Nå blir dette hullet på et par m2 dypere og dypere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:41, mandag 12 februar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:33, mandag 12 mars 2018

  • Hull lappet denne uken.

    Publisert anonymt 11:21, fredag 13 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter