Tilbake til alle rapporter

Barn leker skilt henger på tverra

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 19:45, onsdag 24 januar 2018

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Der er 2 skilt ang barn leker som ikke er tatt vare på

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Barn leker skilt er ikke kommunalt oppsatt. Skiltet er satt opp av privatpersoner. Nordreisa kommune demonterer skiltet da offentlig vei ikke er lekeplass.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Anleggsdrift Nordreisa kommune 11:31, torsdag 25 januar 2018

  • Skilt demontert.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Nordreisa kommune Anleggsdrift 10:35, mandag 5 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter