Tilbake til alle rapporter

Det mangler lys i stolpen utenfor Ramsliveien 7 i Horten

Rapportert i kategorien Gatelys av wemyrabo@yahoo.no 07:35, tor. 25 januar 2018

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Det mangler lys i stolpen utenfor Ramsliveien 7 i Horten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Såpeglatt is og mangler strøing av veiene Ramsliveien og Skavliveien i Horten

    Sendt inn av wemyrabo@yahoo.no 07:39, tor. 25 januar 2018

  • Såpeglatt is og mangler strøing av veiene Ramsliveien og Skavliveien i Horten

    Sendt inn av Wenche 16:40, fre. 2 februar 2018

  • Supert

    Sendt inn av wemyrabo@yahoo.no 12:51, lør. 24 februar 2018, markert som fikset

  • Det er togskinner i både Ramsliveien og Skavliveien. Fint om dere kan skrape bort isen og sørpa der. Problemer med å komme seg både oppover og nedover gatene.

    Sendt inn av WENCHE MYRABÖ 09:56, tor. 22 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter