Tilbake til alle rapporter

Lyset er ikke på

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:45, tor. 25 januar 2018

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Det eneste lyset i Nedre Fegriveien som ikke er på. For mørkt å spasere eller å snakke med naboer. Føles ikke trygt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lyset var på i et par dager men igjen er mørkt.

    Publisert anonymt 00:50, man. 5 februar 2018

  • Gatelys fungerer ikke

    Publisert anonymt 00:31, tir. 13 februar 2018

  • Det er skummelt når det er så mørkt i gate

    Publisert anonymt 23:56, tir. 13 februar 2018

  • Lyset er ikke på i dag heller

    Publisert anonymt 21:23, ons. 14 februar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:50, fre. 23 februar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter