Tilbake til alle rapporter

Bommen er ødelagt

Rapportert anonymt 14:22, tir. 30 januar 2018

Sendt til Bærum og Akershus 3 minutter senere

Bommen som står i veien opp mot barnehagene på Fossum kan ikke lukkes. Se plassering i kart. Dette fører til farlig situasjoner når biler kjører opp denne vegen og igjennom mellom barnehagene. Porten bør fikes så raskt som mulig slik at det ikke er mulig å kjøre i full fart forbi. Særlig nå når det er vinter tar bilene ekstra stor fart for å komme opp bakken..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 15:01, ons. 28 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter