Tilbake til alle rapporter

Deler av E16 mangler

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:15, søn. 4 februar 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 4 minutter senere

Deler av E16 mangler fra krysset ved vei 482 og i retning mot Skarnes opp mot bensinstasjonen. Veistrekningen på E16 mot veikroen Sanngrunn er også i elendig forfatning. Foreslår lapping umiddelbart, og full asfaltering sommeren 2018.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Utført

    Sendt inn av Kenneth Jernberg 19:13, tor. 8 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter