Tilbake til alle rapporter

Nedsunket sluk

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av SVERRE JENSEN 17:30, søn. 4 februar 2018

Sendt til Larvik 4 minutter senere

Nedsunket og tett sluk utenfor jegersborggata 8b og 8c ( boligblokk ). har vært tett i flere år, meldt ifra om dette flere ganger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter