Tilbake til alle rapporter

Is på fortau- trenger strøing

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:05, onsdag 7 februar 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Veldig glatt bratt nedoverbakke med relativt mye trafikk i rushtiden. Veldig skummelt og gå, spesielt med barnevogn som jeg gjør hver dag. Håper dere får strødd så fort som mulig (det er strødd i noen partier, men det er også lange partier med blank ujevn is)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter