Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys i midtre del av bygda

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:10, man. 12 februar 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelysene kommer og går. Barn som skal med skolebussen synes dette er veldig kjedelig når de må gå til bussen i mørket. Farlige situasjoner kan lettere oppstå da biler har vanskeligere for å se barna langs veien når det er helt mørkt. Er på tide lysene blir reparert nå!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter