Tilbake til alle rapporter

Skummel dump med rett kant på tvers

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Svein A. Simensen 13:45, tirsdag 13 februar 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 4 minutter senere

Denne dumpen blir bare bratter og brattere. Kan tyde på at dette kommer av telehiv.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • God erfaring. De var raskt til stede. Men det er ikke helt utbedret. Er fortsatt en skummel rett kant mitt i veien.

    Sendt inn av Svein A. Simensen 13:56, tirsdag 13 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter