Tilbake til alle rapporter

Ikke definert grense mellom kommunal vei og gangvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Trond Reder 18:06, ons. 14 februar 2018

Sendt til Røyken og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

I enden av Skofterudveien 78 går bilvei over til å bli gangvei ved Frøtvedtåsen 69 uten at dette er skiltet eller med permanent fysisk sperre. Vi flyttet hit sommeren 2013 og slik har det vært siden da. Dette har resultert i mye bil og motorsykkeltrafikk på gangveien som er en skolevei. Enkelte biler har svært høy hastighet på denne gangveien og foreldre i feltet er bekymret og lei av å snakke til bilister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:27, ons. 14 mars 2018

  • Har meldt dette inn for første gang for over 4 år siden uten at noe har skjedd.

    Sendt inn av Trond Reder 18:27, ons. 14 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:57, ons. 11 april 2018

  • Ingen endring!

    Sendt inn av Trond Reder 18:57, ons. 11 april 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:29, ons. 9 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter