Tilbake til alle rapporter

Felle

Publisert av Pål Kirknes 22:41, ons. 14 februar 2018

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 4 minutter senere

Trafikk vestover Bakkaunvegen får trafikk som skyter opp motbakke/Jebevegen plutseligi syn. Det står et gjerde her, og Bakkaunvegen har vikeplikt, men trafikken som bestandig har høy hastighet opp Jebevegen er ikke synlig før det nesten er for sent. Dette er trafikksikring for viderekommende!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:11, tor. 15 mars 2018

  • Jeg tror de jobber ned saken. Litt vanskelig den

    Sendt inn av Pål Kirknes 01:11, tor. 15 mars 2018

  • Det er ikke gjort noe enda, men dette er et komplisert problem

    Sendt inn av Pål Kirknes 16:00, tor. 12 april 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:47, tor. 10 mai 2018

  • Kommunen har sendt varsel til huseier om rydding for frisikt.

    Sendt inn av Pål Kirknes 21:47, tor. 10 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter