Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalt før, i og etter gangfelt.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:04, tor. 15 februar 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord mindre enn et minutt senere

Av hensyn til HMS for mine ansatte. Bes det om at alt dette utbedres, trafikken med tunge kjøretøy, tilhengere osv skramler og avgir støy. Det er også lite vennlig for svaksynte/blinde, som kan oppleve å falle, om de tråkker i et av hullene. Norges blindeforbund er tipset om tilstanden i tillegg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:50, tor. 15 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:17, tor. 12 april 2018

  • Da er det 2 mnd siden registrert avvik, uten tiltak, med det resultat at kommune, vegvesen eller en kombinasjon av de, med overlegg setter myke trafikanter i fare. Håper på en oppgradering, eller i det minste en tilbakemelding på hvorfor det ikke er utbedret.

    Publisert anonymt 22:17, tor. 12 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter